| adelutza2000 a întrebat:

Ce parere aveti de Samsung C6625 valencia? Vreau sa mi-l cumpar, si sa-mi spuneti cat de bine face pozele cat tine bateria, vreau raspunsuri urgent! FUNDA si VOT

Răspuns Câştigător
| Mariaaa234 a răspuns:

Am avut si eu telefon ca acesta pe care vrei sa ti-l cumperi tu. Pozele ies binisor, dar vezi ca se fac cel mai bine cand e lumina afara, deoarece nu pre merge blitul.Bateria tine 4-5-6 zile cel mult. Sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos!