| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul LG GD510? thinking

Răspuns Câştigător
| LNK a răspuns:

Salut!
Am o parere foarte buna despre acest telefon. L-am cumparat si pot sa spun ca e unul din cele mai bune telefoane care l-am avut vreodata.
Touchscreen-ul este foarte rezistent, raspunde intocmai la comenzi, chiar daca nu trece o saptamana fara sa aiba cate o aterizare. laughing
Se aude foarte bine, cand asculti muzica are 30 de nivele si are si casti. Singura chestie care nu mi-a placut este ca daca se strica acele casti speciale de la LG (care sunt bune, slabe sanse sa se strice) nu merg altfel de casti. Sau daca gasesti, sigur gasesti foarte greu.
Are camera de 3 megapixeli, dar pot sa spun ca face niste poze super. Si aici are 2 defecte : nu are blitz si nu poti apropia. In rest are multe optiuni la poze.
Un plus mare ar fi acel panou solar. Il atasezi pe spatele telefonului si se incarca la soare, cat sa poti sa vorbesti 10 minute maxim. Bineinteles, in cazul in care ti s-a descarcat pe drum de exemplu, si n-ai unde sa-l incarci.
Si incarcatorul e cu plus. Capul acela al incarcatorului (unde se baga in priza) se scoate si astfel rezulta USB-ul. laughing Eu prima data nu stiam de ce nu am USB-ul, dupa am descoperit. laughing
Este foarte elegant, si chiar il recomand. Daca mai ai nevoie de alte informatii, da-mi un mesaj privat.
Pa-pa! happy