| Aliyaa a întrebat:

Ce parere aveti de telefonul nokia 3600 slide? este bun merita sa l cumpar?

Răspuns Câştigător
| Aurelia a răspuns:

Http://www.sinatel.ba/catalog/images/nokia-3600-slide-3.jpg

Mie mi se pare un telefon foarte frumos. Daca ai ocazia să-l cumperi, nu ezita!

5 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu cred ca este un telefon bun. Eu cred ca merita cumparat.

| St!L a răspuns:

Majoritatea telefoanelor nokia sunt bune, dar acum depinde pentru ce vrei acel telefon.

| motanelul a răspuns:

Uite ce cred eu: am avut cred ca 30 de tel si cared ca ma pricep destul de bine asa ca la pretul asta de 5 mil cat costa un 3600 slide, ti-ai putea lua foarte bine un nokia x3 costa cam 5, 5 mil max 6 depinde de magazin, si arata mult mai bine plus ca suporta card pana la 16 gb bateria tine mai mult, ai si mufa de 3, 5 mm adica il poti conecta si la boxe sa ask muzica, si clase la GPRS SI EDGE mult mai bune.Eu iti recomand nokia x3. acum depinde si de gusturile tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie nu-mi place cumpara unu care sa fie bon ala no e bon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am nokia 3600 slide si e foarte foarte bun love struck face pozele foarte clare 3, 2 megapixel, sonorizarea este foarte buna si normal si in casti... internetull merge destul de bine...