| mariatina a întrebat:

Ce parere aveti de vedetele urmatoare. Ps : scrieti si melodia preferata de la fiecare vedeta.
1. Selena Gomez
2. Miley Cyrus
3. Demi Lovato
4. Bridgit Mendler
5. Fratii Jonas
6. Justin Bieber
7. Debby Ryan
8. Ashley Tisdale
9. Vanessa Hudgenes
10. Florencia Bertotti

Răspuns Câştigător
| Bobolina125 a răspuns:

1. Selena Gomez... mi se pare extreeem de simpatica si de amuzanta. (Who says si A year without rain)
2. Miley Cyrus... Imi pare sincer rau de ea... Cred ca trece printr-o perioada foarte, foarte dificila, dar cred ca e o actrita minunata. Sper ca isi va reveni curand. happy (Who owns my heart)
3. Demi Lovato... ador vocea ei. :X. (Don't Forget)
4. Bridgit Mendler... foarte, foarte draguta si talentata (Determinate si This is my paradise)
5. Jonas Brothers... una dintre trupele mele preferate. (Lovebug si Paranoid)
6. Justin Bieber... JB, JB, cantaretul meu favorit laughing. La un moment dat am prins si eu putin acea "febra Bieber". Are o voce superba si imi pare a fi un om foarte bun la suflet, daca e sa ne luam dupa melodia "Prey". (mel mea preferata... Lovesick)
7. Imi place foarte mult de Debby Ryan, mi se pare ca e extrem de draguta. happy (A wish comes true everyday)
8. Ashley Tisdale... In Highschool Musical si Zack si Cody parea atat de copilaroasa si acum... e matura. Dar e minunata. O actrita foarte buna. (It's Alright, It's Ok si Crank it Up)
9. Vanessa Hudgens... adorabila :p (Hook It Up)
10. Florencia Bertotti... Imi place mult, mult de ea. urmaresc Nini in fiecare zi :p. (Que Sabes de Mi)

8 răspunsuri:
| 女明DongRi a răspuns:

Pai a trecut ceva de cand n`am mai ascultat melodii de'ale lor, dar sunt cateva care imi plac foarte mult: selena gomez- a year without rain; demi lovato- remeber december cam atatbig grin

| Buuff a răspuns:

OMG...tie"ti plac numai vedetele disney.cat de penal.traieste"ti viata fetito laughing)laughing))

| AndreeaCristina96 a răspuns:

1.Selena Gomez(este o dulceeee, si foarte draguta)
Round& Round si A year without rain
2.Miley Cyrus(S-a schimbat mult...mie nu imi place schimbarea... pitipoanca)
Who owns my heart si Can't be tamed
3.Demi Lovato(este de treaba, si foarte simpatica)
Nu am melodie preferata.
4.Brighit Mendler(Este o fata tare, are o voce superba)
Lemonade Mouth-Determinate
5.Fratii Jonas(trei rebeli, nu stiu dar cred ca Joe este cel mai dragut)
Fratii Jonas-Hey you.
6. Justin Bieber(E suuuper dragut si super amuzant)
Baby, baby poate si One time dar si Never say never
7.Debby Ryan(Ma abtin)
Nu am melodie pref.
8.Ashley tisdale(este draguta, frumoasa, si de treaba)
Fara melodie pref.
9Vanessa(La fel ca Sellena e supeer dulce)
Hight School Miusical 2
10. Florencia Bertotti(este destul de draguta...Joaca bine rolul lui Nini)
Mellodia de la inceputul episoadelor.

| Oti a răspuns:

1.hm.draguta;;) http://www.youtube.com/watch?v=M8uPvX2te0I
2.frumusica dar proasta:| http://www.youtube.com/watch?v=iVbQxC2c3-8
3.amuzanta ca actrita si draguta:d http://www.youtube.com/watch?v=OMHHUsQRmvo&feature=relmfu
4.actrita buna[si bravo ei ca nu se etaleaza cu prostii:D] canta?:)):D
5.fite8-| http://www.youtube.com/watch?v=s58W6Q_rz5Y&feature=relmfu
6.ajung sa-mi para rau ca i-am facut fitosi pe jonas el e fita intruchipata;):D--melodie preferata? glumesti:d
7.frumoasa:) nu ascult melodiile ai:D
8.blondaa:)) idem cu debby
9. draguta dar proasta si ea:( nu ascult melodii d`ale ei:))
10.aa? si ea e cine?

| Gaabi32 a răspuns:

Selena gomez-year without rain este o buna actrita si cantareata.E super.
Miley Cyrus-climb.E super draguta a gresit in ultimul timp dar o va lua pe calea cea buna.
demi lovato-myself and time.E foarte glumeata
bridgit mendler-How To Believe.este nou aparuta.dar face senzatie:X
fratii jonas-hey you, Invisible.cei 3 frati uniti.i adoooor
justin bieber-never say never, baby, somebady to love nu e chiar asa dragut adica mie nu mi se pare poate altora da are o voce super si are succes baiatu.
debby ryan-Open Eyes.nu o prea o ascult.dar e draguta
ashley tisdale-Ashley Tisdale - Crank It Up.E foarte frumoasa.Un model de urmat.
vanessa hudgenes-Say Ok,come back to me,lets dance.mi-a placut foarte mult dar ma cam dezamargit ca si miley.
florencia bertotti-Eso no se hace, por que?, amor mi-a,.e frumusica nici chiar asa mult precum selena sau ashley dar e frumusica.Are o voce foarte frumoasa.love struck
Asta e parerea mea...:X

| mariatina explică:

@RoxyLove : ce te intereseaza catin ani am. PS : nu pot sa pun o intrebare din curiozite, de unde sti ca mie imi plac toate aceste vedete?
@albinuta : asta crezi tu - nu am spus ca imi plac personajele disney

| mariatina explică:

Si de unde stiti ca nu am pus intrebarea asta doar ca sa vad ce melodii le plac la altii si daca mai imi dau melodii noi?
Mai bine sa ascult melodii disney decat sa va citesc voua comentarile...

| RoxyLove_5389 a răspuns:

Pe bune? cati ani ai 10? Lol personaje disney din desene animate pe bune