| Daria a întrebat:

Ce parere aveti depsre cartile cu vampiri? Ce serii mai stiti in afara de Amurg, Jurnalele vampirilor, Academia vampirilorsi Casa Noptii?
*Eu am citit seria Amurg si Jurnalele vampirilor si m-au fascinatlove struck.Si inca ceva:ce imi recomandati dintre Academia vamp.si Casa noptii?

Răspuns Câştigător
| Smile_5509 a răspuns:

Incearca Anne Rice-Cronicile vampirilor(interviu cu un vampir, Vampirul lestat, Regina damnatilor, povestea hotului de trupuri, vampirul armand

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Mie nu imi plac. M-am uitat doar la Twilight si nu mi-a placut deloc

| Mony_4137 a răspuns:

Vampirii sudului e o serie cu vampiri de Charline Harris
Cartea fara nume si Ochiul Lunii sunt interesante
iar Vampiratii e foarte faina dar e pentreu adolescenti care de-abia si-au luat buletinubig grin

| dreapupikdulshe a răspuns:

Auzy soramea citeste stephen king acolo gasesti tot ce vrei tu!