| Kreisegger a întrebat:

Ce parere aveti despe:
Vedetele de mai jos:
1.Andra
2.Nicoleta Nuca
3.Raluka
4.Nicole Cherry
5.Smiley
6.Alex Velea
7.Conecte-r
8.ETC.

Răspuns Câştigător
| Deaad a răspuns:

1.O tiganca nenorocita care crede ca ce face ea se numeste muzica.
2.Nu am auzit.
3.Nici de asta nu am auzit.
4.Din nou, o tiganca nenorocita careia i s-a urcat la cap faima.
5.Respect ce a facut in trecut dar acum e o curva vanduta pe bani.
6.Un tigan(sau mulatru, nu stiu exact) care canta niste basini pe radio si care toti romanii cretini il considera un mare artist.
7.O cioara imputita.
8.Etc...In concluzie, industria muzicala din Romania e tiganizata si contine prea multe vedete de care oamenii sunt interesati mai mult de ce *** ei.

5 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Prefer doar Smiley şi Etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toate-s la fel, toate-s la fel...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O părere proastă, ce fac ei numai muzică nu e.