| ANDU_6620 a întrebat:

Ce parere aveti despre Adrian Tutu cel care a castigat romanii au talent?

3 răspunsuri:
| Lyiia a răspuns:

Buna ANDU!
Eu una sunt foarte multumita ca Adrian Tutu a castigat.Chiar are talent.Si daca unii oameni se intreaba ce are in plus fata de altii,ei bine el este mai original cum s-ar zice.
Ceilalti doar canta melodii celebre, deja inventate, cu talentul lor.Pe cand Adrian scrie versurile, incercand sa transmita un mesaj in acestea, iar apoi le canta.Deci sunt creatii proprii. Tehnic, asta inseamna un talent adevarat.
El merita cu brio sa castige.Iar aici imi spun vorba mea:Este foarte usor sa scrii pur si simplu niste versuri, asta oricine poate.Insa este extrem de greu sa transmiti un mesaj printre acestea.
Tutu Adrian a emotionat mii de telespectatori[daca nu,mai multi].
Plus ca este constient baiatul asta.A fost astazi la Happy Hour, iar Maruta l-a intrebat ce vrea sa faca cu banii.El a raspuns ca ii pastreaza, pana isi gaseste un rost in viata.Pe cand, cu siguranta, ceilalti cred ca i-ar fi cheltuit deja.
Sa-i uram succes in continuare! Chiar merita!

| Iubitzza a răspuns:

Este foarte talentat si ma bucur ca a castigat:X

| Damy10 a răspuns:

Cosmin agache trebuia sa castige sau narcis