| Bebiitzsa a întrebat:

Ce parere aveti despre Andreea Tonciu?laughing:-&

6 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Andreea Tonciu este:
-fitoasa caci a fost prima la parinti
-rasfatata
-la fel ca si Dragusanca si Buruiana
-o cu**va
-toata ziua o vezi la Kanal D ca vai draga si-a reinnoit bucataria care acum costa 2.000 eurooo smug
hai sictir

| AnaisC a răspuns:

Daca ai pus ":-&" insamna ca avem aceeasi parere.
ALta "vedeta" ce si-a traso cu fotbalisti a facut un filmulet in care is scutura celulita in fata une camere de filmat,si acesta a ajuns "accindental" pe inetrenet...a devenit pupaza, ceea ce era de cand o afcut o mamitica ei...o alta panarama considerata diva ce mai umple un gol negru si mare in peisajul monden autohton.da' ce sa-i faci, asta-i Roamania.trist,foasre trist!
Pace!
www.WarAndRiot.blogspot.com

| Anduciu a răspuns:

Femeia cu cea mai mica frunte din lume.

| Ella_4255 a răspuns:

Sincer cred ca e o curva si e cam urata! rolling on the floor

| HaRiBoOo a răspuns:

Doamne:& nu pot sa o vad in ochi...cred ca e regina pitipoancelor cu nasu' ei ala de 8 metri

| adela_7505 a răspuns:

E o pitipoanca si o pitidiva.