| RoooneyThePuf a întrebat:

Ce parere aveti despre artistii romani? EU raman tot la cei internationali. Cei care totusi imi plac ar fi Smiley, Alex Velea, ...si cam atat. Cei care nu-mi plac decolc:ar fi innabig grin

4 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

Si mie imi plac mai mult cei internationalihappy Iar dintre cei romani imi plac tot aceeasi ca si tie, Alex si Smiley. Iar cu Inna nu am nimic, recunosc ca o mai ascult uneori.

| oanna_7222 a răspuns:

Filmele romanilor sunt GROAZNICE si nu ma refer la cele vechi.ci la astea aparute acum.telenovele, bla bla`uri. La muzica eu zic ca se pricep foarte bine.si`mi place asta.

| Caaty a răspuns:

Imi plac artistii romani, dar nu se compara cu cei internationali...

| doina93 a răspuns:

Pai, dupa parerea mea sunt multi artisti romani foarte talentati. Despre Inna pot sa spun doar ca a avut norocul ca muzica ei sa fie auzita peste hotarele tarii, ceea ce i-a adus un mare succes.Inainte imi placea cum cinta Andra, insa acum nu o mai ascult(insa are o voce chiar foarte fumoasa). Din artistii romani ascult : Alex, recunosc ca o ascult si pe Inna big grin, Smiley, Adela (foarte putin), Loredana, Dj Sava si Raluka.si altii.