| Fericire04 a întrebat:

Ce parere aveti despre astia care fac ironii p seama altora aici p TPU.sau le raspund urat?,, Totusi e un site in care unii asteapta sfaturile intelepte ale altora, nu prostiile si criticile lor :d love struck
Dati funda daca sunteti de parere ca obraznicii aia`, care nici mkar nu glumesc.ar trebui scosi de pe TPU :d.

P. S. : sper ca macar asta sa o luati in serios`laughinghee hee! vA Pup. [Cred ca e cea mai "ok" categorie:d, scuze daca nu`:d]

1 răspuns:
| îîîîîî a răspuns:

Pe TPU sunt multe intrebari puse la 'panarama' sau postate de copii sub 11 ani, fara creier... normal nu ar trebui bagati in seama whistling