| FoXy a întrebat:

Ce parere aveti despre baiatul de 15 ani care si-a omorat mama? Credeti ca a fost si vina mamei? Sau ca tatal a omorat-o si incearca sa dea vina pe copil? Ast rasp vostru

8 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Baiatul avea 13 ani straight face
nu stiutiu ce l-a impins sa faca astastraight face

cami
| cami a răspuns:

Wtf? ce? surprise... unde, cand? detalii. Propria mama? surprise .In ce lume traim mah? Mi-e frica sa mai fac copii... Le dai viata, si eu ti-o curma pe-a ta...Mama mea, acum e la spital, eheee si de-abia acum imi dau eu seama. Ce inseamna."du-te la piata, fa mancare, spala vase, baga masina de spalat." si pe deasupra mai intretine si-un copil straight face [Bine ca nu prea ma omor eu asa cu ele. dar blushing ]. M-ai socat.sincer straight face. Vreau un link, ceva te rog frumos.

| Jonsdottir a răspuns:

1. avea 13 ani
2. familia aia nu era deloc sanatoasa, toti membri aveau o problema mai mare sau mai mare
3.tot ce e posibil straight face app de 2

| Jonsdottir a răspuns:

1.avea 13 ani
2.familia aia nu era deloc sanatoasa,toti membri aveau o problema mai mare sau mai mare
3.tot ce e posibil straight face app de 2

| kh1ss a răspuns:

Eu zic ca jocurile pe calc. sunt devina, pentru ca el provenea dintr`o familie buna, invata bine, si nu putea sa invete asa ceva decat din jocuri.

| FoXy explică:

Ma scuzati 13, mai greseste omu.

| victoria_8973 a răspuns:

Cred ca avea probleme poate de familie, poate cu sanatatea. cine stie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a zis ca a fost vorba de ceva patologic... ce ma socheaza pe mine e ca au zis acum la stirile pro tv ca se gandesc sa-l lase liber, sa se intoarca la taica-sau sau bunica-sa.Cica "nu reprezinta pericol pentru societate"... dupa ce a incercat acum doi ani sa-l omoare si pe taica-su'. Ce-i face sa creada ca nu va omori din nou? Vina apartine in mare masura parintilor, ca au incercat sa ascunda totul, cand si-a injunghiat tatal...atunci trebuiau sa-si dea seama ca baiatul are nevoie de ajutor.Acum e prea tarziu.Ma mir, sincer, femeia ucisa era profesoara, de obicei profesorii au ceva minte, cat de cat, in cap...trebuia dus copilul la psiholog, psihiatru, stiu eu ce...