| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre cartea suge-o Ramona? eu am citit doar 9 pagini si mi se pare foarte tare laughing

5 răspunsuri:
| Cloudless a răspuns:

Numele cartii imi sugereaza "mai multe lucruri", deci mai facut curios.

| Pricked a răspuns:

După imaginea ta de profil îmi dau seama că n-ai gusturi în materie de cărţi.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Normal ca e foarte tare pentru tine, sunt cateva randuri pline de injuraturi. o carte cu mult substrat

| Mussette a răspuns:

O carte "usoara", lesne de citit si facila oricarui cititor care nu are pretentii prea mari sau vrea sa fle ceva...

| Wukii a răspuns:

N-am auzit de ea încă laughing.