| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre copiii care se cred,, emo"?

6 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Au avut o intamplare in copilarie care i-a marcat intr-un mod negativ happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niste morti dupa atentie. Rectific, niste tristi ( nici macar din motive bune ) morti dupa atentie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cersesc atentie, intr-un mod penibil."Emo"nu mai are nicio legatura cu emotiile.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim9114562123 a răspuns:

Eu zic ca nu exista niciun motiv pentru a fi asa, nici daca ai fost suparat in copilarie candva, copiii Emo sufera de ADHD, poti cauta pe internet ce inseamna. Succes!

| cristiionescu88 a răspuns:

Cred ca ai intarziat intrebarea cu 10 ani laughing