| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre D&B >? big grin
eu zic ca e cel mai super stil de muzica si dans :X happy

Răspuns Câştigător
| DozeCuVisse a răspuns:

Daaa IL ADORR. heyy LOL eu practic dansuu si asc muzicaa de peste 2-3 aniii chiarr fac un duo cu o fata[la dans]. Ma bucur sa vad ca mai e cineva care asculta muzica si ii place ascest danss.RESPECT

2 răspunsuri:
| MyChemicalRomance a răspuns:

Dap...eeeeeeeeeeeeee destul de tare. Deshi nu auzisem de acest stil de dans pana nu mi-ai zis u. Vazusem niste chesti dar nu stiam ca asa se numeste.

| TheSunWillBeHere a răspuns:

Sal.este camulea dansul dar unii dintre noi nu pot dansa asa din pacatecrying((