| EuPaulA a întrebat:

Ce parere aveti despre Daniela Crudu?

Răspuns Câştigător
| aliceinchains a răspuns:

rolling on the floor. Nu-mi place, face pe proasta cam des.raised eyebrows

4 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

O fata frumoasa care a capatat imaginea de fata naiva, dar in realitate sunt sigura ca nu este asa!
tu ce parere ai despre ea?

| Bibuşca a răspuns:

Nici unalaughing o fi ea mai nebuna, dragutica dar in Neata cu Razvan si Dani era proasta adr acela era doar rolul ei...ce cap a avut sa plece la o emisiune asa faimoasa si acum sa stea cu Bianca Draguseanu(sau cum o mai chema)

| Geeeo21 a răspuns:

Frumoasa,da' proasta rau!:d

| babylon a răspuns:

Buna