| Ruxiii a întrebat:

Ce parere aveti despre epilatul cu ceara in zona pubiana? E riscant?

4 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Cred ca doare tare laughing.

| Bii26 a răspuns:

Riscant->in niciun caz
Dureros->poate putin dureros cand incerci pentru prima data, dar dupa cateva epilari nu o sa mai fie chiar deloc.

| ~p!$iii~ a răspuns:

Riscant in nicun cazhappy
Foarte multe femei folosesc modul acesta de epilare in zona pubiana.
Dar daca vrei sa incerci si tu ia un prosop in gra si strange tare din el te va durea cumplit! Succes:-s!

| purpleghost a răspuns:

Nu cred ca e riscant, dar e durerossss. O prietena a incercat