| DTinaa a întrebat:

Ce parere aveti despre evolutia adolescentilor? cei de azi, si cei de acum 10 ani?

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Este o evolutie destul de semnificativa.
In pricipiu ori ce generatie actuala va fi superioara celei precedente.
Trebuie sa ne adaptam la timprui noi, omul evolueaza odata cu tehnologia!
Adolescenti din generatia anterioara comunicau face to face si se jucau afara in aer liber, acum s-au mutat in mediul virtual!

| Nolkyz a răspuns:

Ce pot sa zic? Evolutia lor se pliaza pe ceea ce societatea cere. Orice e evolutie/involutie este normala, cauzele sunt anormale mai degraba.

| Cocîrlăndosu a răspuns:

Despre involuţia adolescenţilor de azi? Lentă dar sigură!