| Razvyh a întrebat:

Ce parere aveti despre faimoasele desene cu "Robotzi"?

8 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Sunt cool big grin

| Florin a răspuns:

Parerea mea este ca sunt cele mai groaznice episoade vazute pe net.Acele episoade ocupa spatiu degeaba pe net.

| brunetteee a răspuns:

love struck love struck imi plac

| MissChocolatte a răspuns:

Doar 2 cuvinte : >>>le adorrrrrrrrrrrr :X:X:X:X:X:X

| dArKcHiLd1 a răspuns:

Sunt supere, am râs la greu, dar tu?

| TheScamy a răspuns:

Sunt epicalee...te pisi pe tine de raslaughing)tocmai a aparut 16:*

| Dilemaa a răspuns:

Foarte.hmm funny! sti.multi s-au uitat deja de atatea ori la ele incat le stiu din cap...si mai auzi. pe vreun pustan in pauza... vorbind doar in replici de la rorotzi.rolling on the floor

| Razvyh explică:

Frumusika10 si mie imi plac mult sunt foarte tari si daca mergi pe strada si intrebi de robotzii 99% leau vazut si le plac