| Miki_9341 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele cae au 17 ani si inca nu si-au inceput viata sexuala?

10 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Una foarte bună! Măcar au mai multă minte decât majoritatea.

| andreeutzaa a răspuns:

Niciuna.De ce toti fac din relatiile sexuale o chestie de varsta? Toate intreb: sunt prea mica,sunt prea mare, cand e varsta potrivita? Nu asta conteaza, nu exista o varsta.Conteaza numai persoana cu care o faci, conteaza ca la baza sa fie sentimente.Desigur nu sunt de acord cu cele care o fac de la 14-15.

| MMihai a răspuns:

Că nu sunt așa proste, ca alea, care ș-au început viața sexuală, de la 12 ani.

| Kittynika a răspuns:

Nici o parere

| Kittynika a răspuns:

E un must have sa nu mai fi virgina la 17 ani?laughingrolling on the floor

| BiancaDenisa a răspuns:

Au mai multa minte in cap decat celelalte!

| Tonya_8537 a răspuns:

Tot ce am sa le spun este : GOOD JOB! Sunt mai destepte decat alea care stau pe la colturi si isi incep viata sexuala de la 13-14 ani!

| BlackRoseMary a răspuns:

Lasa-le sa se bucure de copilarie

| Tacii a răspuns:

Bravo lor! Scoala! E pe primul loc! Apoi urmeaza JOB-ul! Apoi sotul! Apoi copiii! Bine, pana atunci mai poti avea iubiti! Atat!

| Ajna a răspuns:

Este foarte frumos! Ce-i al tau, este numai al tau! Doar o persoana cu care sa vrei sa iti petreci viata merita "cel mai nepretuit dar"! Este ceva ce poti darui din dragoste o singura data, unei singure persoane!
Apropo, nu te rusina ca nu ai de ce, mai degraba fii MANDRA!
Am colege de facultate(anul II) si nu sunt deloc marginalizate, dimpotriva!