| racasannicoleta90 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul The Exorcist? E bun? Merita vazut?
Am vazut trailerul si m-a speriat destul de tare, lucru care m-a facut sa vreau sa vad continuarea.

4 răspunsuri:
| opschris a răspuns:

E un pic cam vechi, deci calitatea nu-i cea mai buna. dar in est e ok

| ShadowGhost a răspuns:

Si eu am vazut trailerul si chiar m-am speriat si nu am vrut sa vad continuarea.prieteni mei mi-au spus ca a fost cel mai urat film vazut, in sensul ca s-au speriat deabinelea.Si acum isi amintesc.

| Hyper23 a răspuns:

Daca tie frica uitete la funny version
dar filmul e putin disturbing dar si skary deci pentru mine e smcher

| Yeas00 a răspuns:

- Eu una cand l-am vazut nu am mai dormit singura in camera mea, am dormit cu mama.laughing