| SK8TpunK a întrebat:

Ce parere aveti despre frizurile gen emo(baieti)

3 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Mie personal mi se par ok...adica de ce nu? Trebuie sa mai renuntam din cand in cand la tiparul pe care-l "impune" societatea...gen "Baietii n-au voie sa aiba plete,sau mai stiu eu ce'', astea sunt deja de domeniul trecutului, in ziua de azi daca ai o freza mai "ciudata" majoritatea persoanelor vor aprecia initiativa.

| Insurgent a răspuns:

Sunt super love struck, asta cred eu laughing, dar trebuie sa ti se si potriveasca pentru a arata in totalitate bine happy

| alinbrd a răspuns:

Daca iti sta bine...de ce nu.Si sa nu fie parul prea lung(parerea mea).