| maya007 a întrebat:

Ce parere aveti despre Justin Bieber?
Din cate am vazut ca e foarte criticat pe aici si ma enerveaza la culme cand vad tot felul de oameni ca il critica fara sa il cunoasca si nu numai el...Miley Cyrus, Demi Lovato etc etc
Watch this: http://www.savevid.com/......t-1hd.html
And this: http://www.savevid.com/video/justin-bieber-on-oprah-part -2-jwKLakWO8SQ.html

8 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu cu justin bieber nu am nimic. Mi se pare ca are o voca draguta, arata destul de bine.Nu imi place nici o melodie a lui, dar e ok.Miley era o fata draguta si imi plac melodiile ei, dar nu mai sunt o fana si a inceput sa nu imi mai placa din cauza ca a ajuns vai de mama ei cu piercing, a pozat si goala...Demi imi placea, era ok, dar acum imi place si mai mult. E ok nu are piercing, se imbraca decent, canta frumos nu am nimic cu ea. Te pupkiss

| AnnaMariaaa a răspuns:

Cu Justin nu am nimic, adica imi plac unele melodii si atat in schim pe Miley nu pot s-o suport, iar cu celalalte chiar nu am nimic le adorlove struck ma refer la Selena si Demi.

| narcisa a răspuns:

Sunt de acord cu tine. mie imi place foarte mult Justin Bieber si cum canta si cum arata.imi plac si Miley si Demi.
dar nu toate persoanele sunt la fel.cum noua ne plac acesti poate lor le plac alti cantareti.fiecare cu parerile lui

| Диана a răspuns:

rolling on the floor Nu pot sa-i suport vocea aia tampita. Si cica noi, astia care il uram, il uram pentru ca am vrea sa fim ca el.rolling on the floor Sincer, nu mi-as dori sa fiu un pusti cu o voce de rahat si publicul sa arunce cu sticle in mine.winking

Si vai draga, ce sa-ti zic... Maili, Demi... 8-) De ce ne luam de ele? laughing De ce e viata grea? laughing De ce ''e'' oamenii prosti? thinking

oh go on

| Mik3 a răspuns:

Nu ii plac fiinda nu suporta sa ii vada acolo, ar vrea ei sa fie in locul lorwinking

| Ionut a răspuns:

Justin Bieber! tipul fara strop de muschi :) nu stiu ce vad fetele la el :-? http://www.google.co.uk/......tp?/imgres r:3, s:23&biw=1280&bih=600
Miley Cyrus e buna de cracanat :-"

| maya007 explică:

Iti spun eu ce vad la el Ionut... fata lui de ingeras cuminte
cat despre Miley ai dreptate

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe miley nu o suport isi da tot felul de fite si ma enerveaza