| LadyB a întrebat:

Ce parere aveti despre Liviu si Adelina Varciu?

6 răspunsuri:
| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Imi place adelina, e frumusika,
pakat de liviu, ca si el e frumusel, dar e nesuferit:p
mie imi pare rau ca s'au impacat, putea sa gaseaska alt baiat.liviu nu e de ea.

| clauss a răspuns:

Un cuplu frumos, care se completeaza, pacat de diferenta de ani dintre ei, sincer nu-i vad prea mult impreuna, avand in vedere ca liviu e o fire mai geloasa

| Gabitza a răspuns:

Parerea mea e ca sunt un cuplu reusit! Amandoi sunt frumosi dupa parerea mea! Iar tot ce s-a intamplat intre ei, si tot ce a fost televizat, ar trebui sa fie o lectie pentru noi specatorii si telespectatorii! Ideea e ca refele trebuie spalate in familie! Adica, nu trebuie sa stie toata lumea despre probleme tale cu iubitul! In concluzie, sunt un cuplu reusit si ma bucur enorm ca s.au impacat! Sunt 2 frumosi! happy

| Anileda a răspuns:

Fac teatru jalnic pe la tv...

| Anita20Peace a răspuns:

2 frustrati!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doi de "se iubesc" in public.