| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre modele prezentate aceasta seara pe Antena1 la emisiunea "Next top model cu Catalin Botezatu"?!

starstarstarFUNDAstarstarstar

Răspuns Câştigător
| dynakiss a răspuns:

Alea sub 20 de ani si alea naturale is ok, da alea de 23, 25 ani nu prea au ce cauta peacolo... oricum toate is pline de fite.

Sunt cateva fumaose da majoritatea is naspa rau, daca nu se dau cu o tona de fond de ten te sperii de ele...

9 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

În enunțul întrebării există cel puțin două greșeli.
Corect trebuia scris: „...despre modelele".
După „Antena1"trebuia pusă o virgulă.

| haiZI a răspuns:

Sunt ok cred.

| Adorable a răspuns:

Sunt foarte frumoase, fata blonda si creata de 16 ani parea super ok. happy
Au corp frumos, chiar merita!

| speranata a răspuns:

Frumoase asa mi s-au parut :p

| Nextone a răspuns:

Sunt frumoase dar fitoasa "fata de dorobanti" si cealalta nu stiu cum se numeste "aia buna rau"laughing nu cred ca aveau ce cauta mi se pare ca nu indeplinesc calitatile unui model, probabil ca ii placeau lui Catalin prea multlaughingnu crezi?

| Tedi_5070 a răspuns:

Fata de doorobanti este o pitirolling on the floor
restul` sunt de treabaa:X
=]:*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie imi place putin

| aLe_8074 a răspuns:

Dragute, doar cele naturale si mititele."Veteranele" peste 22 de ani nu prea aveau ce cauta...

| LoveHim_3523 a răspuns:

Is urate:-&
n-am gasit una care sa fie fainabig grin