| ionut7 a întrebat:

Ce parere aveti despre niste studenti care fac posta dintr-o fata?

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Ti-am mai spus, dezgustator. O curiozitate: Tu de unde stii ce fac ei?laughing

| kar1GaNNN a răspuns:

Destul de jenant, dar ce ai tu cu ei? laughing

| Jardelin a răspuns:

Ce parere sa avem? Pot fi admirati acei studenti? Desfranarea poate fi apreciata?

Ma intreb, ca barbat, cum poti sa-ti bagi scula intr-un vagin in care s-au descarcat vreo 2 - 3 inaintea ta? Mie mi se pare absolut respingator. Poate sunt eu ramas in urma, dar am o cu totul alta viziune despre actul sexul si despre cum trebuie sa se desfasoare el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sant destepti tare, ca niste tineri ce studiaza si stiu mai multe decat un prost, care grija de sanatatea lui si isi respecta partenera.si pe el insusi.de curatenie morala si trupeasca ce sa mai vorbim?

| HowdidIgethere a răspuns:

Ca in codul penal.

| Rock10 a răspuns:

Ce raspunsuri negandite aveti! E alegerea lor ce vor sa faca. Poate atat fata cat si ceilalti 3-100000 de barbati cu care face sex simultan (impropriu spus) isi doresc acelasi lucru. Atata timp cat nu se lauda cu asta si nu fac mare tamtam din acest eveniment e strict problema lor cum o fac (protejat/neprotejat etc) si ca o fac!
Deschideti-va mintea si nu mai judecati orice chestie dupa bunul plac sau macar nu jigniti atata timp cat nu sunteti ofensati in mod direct. Personal nici mie nu imi place ideea de a imparti actul sexual cu o femeie si cu alti barbati.
Dar va intreb daca voi ati fi posta mai multor femei? Atunci v-ar surade ideea? Nu sunteti oare ipocriti in cazul asta?

| BRONSON33 a răspuns:

La ce te referi? laughing