| evelin_1888 a întrebat:

Ce parere aveti despre persoanele nascute intre zodii(gen 20 ianuarie intre capricorn si varsator)? cunoasteti astfel de persoane?

9 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Sunt nascut in 21 aprilie nu stiu daca aceasta data face parte din taur sau din berbec(din ce am citit reiese ca face parte din taur)

dar am caracteristicile zodiei taurului. deci sigur sunt taur.

| Buburuzza a răspuns:

Cunosc mai multe persoane de genul si sunt ciudatele.big grin

In sensul ca imprumuta calitati/defecte de la ambele zodii intre acre se afla. Persoanele pe care el cunosc eu sunt firi foarte greu de inteles, ciudate, uneori par persoane diferite. happy.

Oricum sunt pana la urma si ei o zodie gen in exemplul tau caprio-varsator :-b. pentru ca in nici un caz nu-i putem baga in una dintre aceste categorii. ar trebui pentru astfel de persoane sa existe un horoscop separathappy.

| alessutz11 a răspuns:

Mie mi se pare imposibil sa te nasti intre zodii, din moment ce o noua zi incepe la ora 00:00. Exemplu: 20 ianuarie, ora 23:59 - capricorn, pentru ca de la ora 00:00 deja nu mai este 20 ianuarie.

| wastingmytime a răspuns:

Eu sunt una din persoanele acelea. 22 sept

| Alexandra2095 a răspuns:

Si eu sunt pe 20 ianuarie si crede-ma cateodata sunt asa haotica iar alte ori atat de rationala. Sunt ciudatica.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.eu sunt nascuta in 20 ianuarie happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai si eu sunt tot pe 20 ianuarie nascut si suntem o combinatie foarte buna inventivi dar in acelasi timp foarte echilibrati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| alcatraz_8785 a răspuns:

Vezi aici: http://www.cs-gothic.ro/......ic634.html personal cred ca imprumuta cate ceva din ambele zodii, dar mai conteaza si ascendentul