| mary4567 a întrebat:

Ce parere aveti despre profilul economic? vreau multe detalii. dau si funda si votwinking

1 răspuns:
| Eka7Lyzza a răspuns:

Cam greu. ia fi atenta:
contabilitate; studiul calitatii prod.si serv.; elemente de tehnologie generala; matematica financiara; junior achievement-Turism
economic.contabilitate---------> conta, contracte economice, management, marketing, instrumente de plata si igiena muncii (la practica astea 2), de pe cls a 11-a, oraganizarea resurselor umane, planificare operationala, astea sunt materiile de specialitate, iar pe a 12-a. nu stiu mate se fac 2 sau 3 ore. In general foarte multa contabilitate.
succes.:*:*