| PredatoR a întrebat:

Ce parere aveti despre rasele de caini agresive? (Pitbull, Rottweiler, Amstaff, Cane Corso, Bull Terrier etc...)
happybig grintongue

Răspuns Câştigător
| b3atrice24 a răspuns:

Dah, rasele de caini agresive sunt foarte bune (parerea mea ) pentru ca nu se compara cu un chiuaua care tremura si la 30 de grade laughing
Sunt mult mai buni pentru ca stiu sa te apere, si au un fel de autoritate...

P. S si mie imi trebuie un caine crying!

8 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt agresivi, clar trebuie să te ferești de ei!
Pa, pa.

| Libelle a răspuns:

Imi plac

| Maria002 a răspuns:

Buna! Sunt de parere ca si ei sunt niste caini foarte draguti dar cam agresivi.
Tu ce parere ai?

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Nu imi plac cainii agresivi.

| PredatoR explică:

Imi plac cel mai mult rasele asteahappy

| mihaelabr a răspuns:

Inainte eram innebunita dupa ei dar acum ma sperie big grin

| boy95boy a răspuns:

Sunt excelenti pentru Paza...si sa te dai amre cu ei!

| biutza12 a răspuns:

Mie imi plac mult rasele de caini agresive ca Tibetan Mastiff, Dogo Canario, Cane Corso, Amstaff, etc.