| Cillyyyyyyyyy a întrebat:

Ce parere aveti despre riscuri? Fie ele de orice fel. Credeti ca merita sa risti in Romania?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zicala "Daca nu risti, nu castigi." e adevarata uneori, dar cel mai bine e sa fii pregatit pentru o oportunitate care sa nu se intample, decat sa iti apara o oportunitate si tu sa nu fi pregatit. Depinde mult de situatia respectiva, daca e una decisiva sau e ceva efemer care sa nu te afecteze prea mult, cat despre a doua intrebare, riscurile sunt peste tot, nu au legatura cu o anumita tara.