| Danyella94 a întrebat:

Ce parere aveti despre RObotzi? Care episod va place cel mai mult?

8 răspunsuri:
| Alice a răspuns:

Buna. sunt foarte haiosiibig hug
si asa de scumpi
toatee sunt foarte bunee.
iti sugerez sa-i urmaresti [daca cumva nu ii urmaresti]
oricum sunt foarte tari:*

| Biby a răspuns:

Buna.
Imi plac foarte mult.love struck Sunt foarte amuzanti. Episodul preferat este Pufoshenia.Am invatat replicile pe de rost.big grin

| Adinutza_7662 a răspuns:

Paralele :X clar cel mai bun

| Adytzuuu a răspuns:

Pufosheniaa:X

| Alexandra_8894 a răspuns:

Buna!
Sunt foarte amuzanti si cred ca toata lumea ii cunoaste.Eu personal aud si adulti vorbind despre episoadele acestea. laughing Clar episoadele mele preferate sunt 6(Paralele), 10(Pufoshenia) si 12(Bomba). :X

| Amylee_1318 a răspuns:

Huda happy

| Danyella94 explică:

Si mie imi plac foarte mult RObotzi, cel mai mult imi place F.O.C.A. Replica mea favorita este :"Ma bate stressu", iar episodul meu preferat este Gin si Paralele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. Mie imi place :
Pufoshenia
Bomba
Huda
Prieten
Paralele
Vin
Toate imi plac! happy