| Park1Suin a întrebat:

Ce parere aveti despre romani? Dar de Romania?

1 răspuns:
| Skrillex13 a răspuns:

Romanii sunt niste oameni deosebiti, mi se par mie, descurcareti in vremuri de criza si niste oameni care stiu sa se distreze indiferent de ce se intampla in Romania.
Cat despre Romania, este o tara bogata dar saraca.Bogata in sensul ca are frumuseti pe care nu le vezi oriunde, de aceea este o tara speciala, si saraca ma refer ca suntem un popor saracacios, deoarece suntem condusi de niste lacomi si de niste oameni care nu ar trebui sa fie in politica.

Sper ca intr-o zi, sa fim condusi de cineva care merita sa conduca o tara asa de bogata.

Sunt mandru ca sunt roman!