| Classy a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy S3 mini? Si mi-ati putea spune cam ce abonamente sunt pentru a lua telefonul cat mai ieftin? In reteaua Vodafone.Doresc cat mai multe detalii, multumesc!:*

1 răspuns:
| LolaLollita a răspuns:

Si pe mine ma tenteaza acest telefon si chiar am pus o intrebare referitoare la el. Eu insa doresc sa-l cumpar fara abonament.
Mie una imi place mult (sincer imi plac Samsung-urile in general). Cum S3 e cam scump, m-am orientat spre un S3 mini.
Daca poti sa te uiti la intrebarea pusa de mine, am acordat funda unui raspuns foarte folositor. Cred ca ti-ar prinde sa-l vezi. Nu-l dau copy paste sa nu se supere cel care a primit funda.
happy O zi frumoasa.