| dragutza_1869 a întrebat:

Ce parere aveti despre tatuaje? voi aveti/ati vrea unul? in ce loc si ce fel(un link)?

Răspuns Câştigător
| alysar a răspuns:

Eu am doua tatuaje, unul in limba araba(de care sunt indragostita) ce reprezinta zodia balantei jos pe spate...si unul sus pe omoplat cu doua buze rosii big grin. Nu regret ca le-am facut si nici nu cred ca o s-o fac vreodata, cand sunt suparata, ma uit pe spate si vad buzele alea rosii si ma inveselesc imediat happy

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu am, dar daca in viitor ar fi sa imi pun, as avea pe gat un cheia SOL!

bye-bye

| Katalin02 a răspuns:

Esti pă trend daca ai tatuaje, pari si tu mai interesant/a in ochii lumi laughing.mda eram ironic, ce pot spune ca sunt destul de ok, dar sa le faci cu un scop, nu sa pari cool. Cei care o fac doar ca sa le aibe la misto sa para interesanti sunt niste cretini/e, trebuie sa aiba si el o semnificatie. Si nu inghit genurile cu numele iubitului/iubitei tatuat, sunt penibile si penibili dea dreptul happy cand ajungi sa te desparti de el/ea iti blestemi zilele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plac mult tatuajele. Daca ar fi sa imi fac, nu m-as opri la unul singurlaughing. Primul ar fi cu siguranta un portret a lui Marilyn Monroe pe brat, asa ca a lui Megan Fox. Pe spate nu are rost sa iti spun cate si ce mi-as face ca te-as plictisi laughing. Si ar mai fi si in alte locuri pe care imi este cam rusine sa le mentionez pe acest site =)