| RBC07 a întrebat:

Ce parere aveti despre tipii creti? Vreau sa stiu daca si voi ganditi ca si minehappy. Dau funda >big grin

Răspuns Câştigător
| Adwtsax a răspuns:

Tipi creti sunt in general foarte scumpi! Sunt scupi prin faptul ca ne creeaza o idee cum ca ar fi slabi si neajutorati in timp ce ei sunt niste adevarati baieti! love struck

7 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Sunt superbi love struck bineinteles, sa fie si frumosi day dreaming

| fluturas a răspuns:

Imi plac love struck mi se par mai dragutiwinking

| JustMe a răspuns:

Mi se par dulcilove struck

| daiana a răspuns:

Sunt adorabili. puppy dog eyes
mai ales aia cu parul putin mai mare, pletosi.
imi plac si cretii dar si cei cu parul drept sunt super. love struck
a, sa specific...nu-mi plac baietii cocalari laughing
dar tu?:*

| Turquoise a răspuns:

=p~
Tocmai am cunoscut un specimen d'asta
Blond, cret, ochi albastrii, bine dezvoltat laughing
Superb love struck

| MidnightSun a răspuns:

Eu ador blonzii si ochii albastrii sau verzi-albastrui, nu conteaza. sa aiba parul' lung(cret sau drept de preferat...nu ondulat), ochii deschisi la coloare, sa fie faini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii creti sunt mult mai `rar de gasit` decat cei cu parul normal pe care ii vezi in fiecare zi pe strada.Asta e o trasatura ce li se face remarcata din prima, si depinde si de restul aspectului fizic pentru a`ti crea o parere[nu te rezumi numai la par] fiindca nu din prima citesti in interiorul unui baiat cand il vezi.In concluzie baietii creti sunt foarte unici si dragalasi.happy