| ares_7706 a întrebat:

Ce parere aveti despre un baiat care umbla cu mai multe fete odata. si ele s-a cam stie una de alta.

4 răspunsuri:
| alone a răspuns:

Trebuie sa fii tare proasta sa permiti iubitului tau sa t insele cu alta!

| emm a răspuns:

Ca nu'i nimic de capul luihee hee
si nici fetele nu's prea deosebite daca ies cu baiatul asta desi stiu ca ala e cu mai multelaughing

| Goe_6264 a răspuns:

Buna, sincer baieti care umbla cu mai multe fete merita calcati in picioare, este ilogic sa umbli cu mai multe fete, baiatu asta e un fel de "zdreanta"!

| bella_1239 a răspuns:

Acest baiat vrea sa arate ca toate fetele îi cad la picioare, nu are incredere in el si asta il face sa se simta mai bine, iar acest lucru este valabil si pentru acele fete nu au incredere in ele si de aceea accepta acest lucru. Asta mai arata si ca ele nu se respecta absolut deloc si nu au un caracter destul de puternic pentru a pune capat acestui lucru injositor. Sper ca te-am ajutat cu ceva.