| Brianariri a întrebat:

Ce parere aveti http://www.inthesummertime200.weebly.com?(sa imi spuneti parerea voastra dau funda)

Răspuns Câştigător
| l0ve s3ptemb33r a răspuns:

Imi place! e un site care ne aminteste cat de frumoasa poate fi vara si cat de mult ne putem distra.merita sa mai scrii cate ceva.si versurile alea...sunt minunate love struck. imi plac mult si imaginile, sunt pline de fericire.este adevarat ca uram scoala si iubim vara. dar cateodata si la scoala ne putem distra ca si vara happy. iti doresc sa ai o vara frumoasa in continuare >big grin

5 răspunsuri:
| kevincosty a răspuns:

Daca tot vb de vara de ce nu ai ales un template pentru acest anotimp?

| Brianariri explică:

L-am stersbig grin

| byutxa a răspuns:

F tare;*.

| Fluturash cu aripi de inger a răspuns:

Foarte frumos

| Rizeaa a răspuns:

Super