| Lacramioara7531 a întrebat:

Ce parere aveti in general despre baieti(cred ca se intelege, intrebarea e pentru fete)?

Răspuns Câştigător
| Aiicha a răspuns:

Baietii sunt niste fiinte fara de care nu putem trai.Nu exista o definitie care sa ii inglobeasca pe toti.Fiecare e unic.Important e sa cauti si sa gasesti unul potrivit tie.Nu vreau sa stau si sa judec ca baietii sunt asa etc, atunci si fetele sunt la fel.Sunt o fire mai optimista si tin sa caut ceva bun in fiecare persoana asa ar trebui sa faci si tu.winking

3 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Parerea mea despre baieti este ca ei sunt ca si fetele, eu una nu vad o mare diferente intre o fata si baiat, doar ca baieti de obicei nu recunosc sentimentele fata de o fata, pare ca si cum nu iubeste, dar iubeste, acum depinde si de fiecare caracter, prin cuvantu ''baiat'' nu pot descrie toti baietii, ca nu sunt toti la fel.

| Sosssso a răspuns:

Pai sunt cam nesimtiti infideli nu isi manifesta sentimentele ca si noi si unii chiar insensibili oricum toti sunt la fel si nu poti avea incredere in eiwinking

| Lacramioara7531 explică:

MaeRi, am selectat din greseala "stupid". mi-a placut raspunsul tau asa ca am dat apoi folositor, ceea ce vroiam de fapt sa aleg de la bun inceputwinkinghappy