| Bobolinuca a întrebat:

Ce parere aveti? Oare o sa-l cuceresc cu acest clip special facut pentru ziua de Dragobete?:X:X:X https://www.youtube.com/watch?v=rPwcjXtVw2c&feature=yout u.be

5 răspunsuri:
| Zenit313 a răspuns:

Nu

| syd a răspuns:

Scuze dar urasc jocul ala deoarece imi aminteste de cati copii mici pe care ii manca limba isi petrec viata acolo. Videoclipul e frumos facut C:

| AdyAdeluş a răspuns:

Da,eu cred ca da este destul de frumos mai ales ca e axact ce ai nevoie:imagini care sa captiveze un baiat si mesajul pe care i-l trimiti. Sper ca te-am ajutat!

| BibiIVI0IX a răspuns:

Daca ii place mult Metin si ii place mai mult o relatie prin intermediul virtual, eu as spune ca i-ar placea, nu stiu exact daca l-ar si cuceri! big grin Oricum, bafta smug

| Loreta28 a răspuns:

El o sa se indragosteasca lulea de tine! Este soopur. klass!