| xfire97977 a întrebat:

Ce parere aveti? va rog o parere sincera:):) http://www.youtube.com/watch?v=IEEXdlEkcEA

7 răspunsuri:
| CosminCSM00 a răspuns:

Misto

| Deathx a răspuns:

Fain (:. "scuze, scuze"hee hee

| xDavidx a răspuns:

Nice!

| underc0ver a răspuns:

Conduce putin cu busitruibig grin stiu ca esti uh tongue m-am uitat la numebig grin dar am sa iti spn sincer...mai exerseaza condusul... poate jucam si noi odata nfs most wanted noi doi online.sa vadem big grin

| Paulino7 a răspuns:

Mmda...e nu e pre cine stie ce, daca vrei un joc super tare cu masini ia-ti GRID dar nu stiu daca o sati mearga pe calc ca iti trebuie' o placa video buna: Grid Xbox 360 Trailer - HD Gameplay toate fazele din gameplay sunt reale si e si pe PC

| Armedia_1831 a răspuns:

Superb jocul cred il downloadez si eu ce sa mai zic de gameplay FOARTE TARE tine-o tot asa. Funda?

| Ainafets a răspuns:

Ssssssuuuuuuuuuuuuuuuuppppppppppppppppppeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr