| Missin`you` a întrebat:

Ce parere aveti de Perceive (parfum) de la Avon?happy

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu am informatii despre el dar oricum nu cred ca va fi ceva sa ii faca macar un pic de concurenta produsului Glacier de la Oriflame. E superb.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Este unul din parfumurile mele preferate, doamne e superb are un miros atat de palcut.il ador:X

| georgiana a răspuns:

Imi place, chiar acum il am.
Perfene florale Inconfundabila frezie este un ingredient pretios al parfumurilor. In limbajul floral, numele sau inseamna "daruieste-mi iubirea ta"-Avon.

| cretzufinish a răspuns:

E misto, miroase super, e dulce, face parte din categoria floral-orientala, dar e din primele cataloage avon si lumea s-a cam plictisit de el.

| anonimmmmm a răspuns:

E super frumos, avea o prietena de-a mea, cind il ai tu te cam sauri de el, insa cind il mirosi de la altcineva este super.

| DianaLostInDreams a răspuns:

E placuthappy. Dar nu e destul de dulce pentru minebig grin.

| rozalia25 a răspuns:

E fain, insa nu cel mai delicios pe care l-am mirosit vreodata. Dar de toata ziua e chiar ok!

| Bybyloy[:x] a răspuns:

Sal. Miroase fain.Am folosit si eu...

| Im.GIulee a răspuns:

Nu imi place

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E super! il folosesc de 1 an

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Miroase frumos.eu ma dadeam in par cu el, dupa baie, si mirosea pana la urmatoarea spalare.nu mai spun cand adia vantul afara...