| NoName551 a întrebat:

Ce planuri aveti pentru vacanta de vara laughing?

2 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Haine, Haine, Haine... laughing
hai ca glumesc... vreau sa`mi fac prieteni noi cu care sa iesaproape zilnic in oras, sa imi scot cainele aproape zilnic in parc, la plimbare(acum are doar o luna, dar pana la vara creste tongue ), sa merg la mare, sa vizitez locuri interesante si sa enervez cateva persoane.nu e o lista prea lunga.si daca se poate, sa`mi continui orele de echitatie

| CoCaCoLa a răspuns:

Abia astept sa vina vara sa dorm pana la miaza si stau in fiecare zi cu prieteni sa ne jcuam sa iesim sa stam pe iarba in gradina sa mergem la balt in padure sa tot facem calatori din astea sa ne jucam jucam jucam si sa manc samanta laughing sa nu mai port grija scoli
abia astept sa vina vara :X:X:X:X