| dyutzascumpikiii a întrebat:

Ce poate semnifica poza mea care am pus-o ca poza de profil?
Ca o are fostul meu iubit la status de o vreme.
Dau funda.
Multumesc!

5 răspunsuri:
| HappyYoyo a răspuns:

Fie vrea să facă pe victima, astfel încât toată lumea să vadă cât suferă și că s-a despărțit de tine, fie vrea să te facă să te simți vinovată că v-ați despărțit (dar tu ști ce e mai bine pentru tine - și dacă ai luat decizia asta într-un mod serios, nu doar în joacă, te sfătuies să te ți de ea).

| BellaKiოNana a răspuns:

Este ranit, sau ceva de genul, trist, melancolic, poate sufera ca v-ati despartit, ca si cum nu ar mai avea nevoie sa traiasca.

| AaLexS a răspuns:

Sufera dupa tine sad
mai bine vorbeste cu el

| BizZi a răspuns:

Are inima franta, sufera, ii pare rau ca v-ati despartit. sad

| LexusAlexandra a răspuns:

Din cate vad eu thinking Este o imagine trista, gen "Emo" straight face
Vad ca omuletul ala are inima scoasa si aruncata pe jos. Deci daca o are fostul tau iubit la status, poate sufera dupa tine puppy dog eyes.