| denisa_4116 a întrebat:

Ce porecle aveti voi?

Răspuns Câştigător
| nobody_9468 a răspuns:

Intr-un timp mi se spune Angelina Jolie fiindca am buzele ca ale ei.
Acum mi se mai spune:anti-de la antipatica, pitzi, xena{chiar daca e nume, la mine e ca o porecla}, anusca, anisoaralaughing sau cand a avzut o prietena cateva mesaje in telu' meu a vazut ca acea persoana cu care vorbeam prin mesaje mi se adresa cu "puta", de cate ori cand ma vede imi zice"putzulica unde e superman?"laughing. Prea penalhee hee.

Bafta.

20 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Piciu.Deloc flatantastraight face

| Tourniquet a răspuns:

Puffy, Pui, Krissy, Crissa, Criss, Ticha, Pichacia. laughing

| Didw a răspuns:

Bunabig hug
Dya, DyDy, Deea, Zuzzu, Alexa, Ally, Dixie, Madie. tu ce porecle ai : o3?

| Doddel a răspuns:

Africa, senegal, mexicanu, diaby, jamaica.

| Doddel a răspuns:

Si Dolanescu

| ClaraZ a răspuns:

Zuzu

| Anduciu a răspuns:

Geamana nenorocita la suflet.

| EllyFMS a răspuns:

Elly / Ellics / Elle / Lella / Ellinda / Elly-Belly / Zuzzi / Blonda[Chiar daca am decat cateva sucitse blonde] etc

| silverfaith a răspuns:

ScoOoBy

| 1112 a răspuns:

Zozolici / kimmy / bebehee hee

| rebela a răspuns:

De la mirabela-rebela.bella,miru

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Daddy( e un alint de fapt)Anda, aaa mai nou porecla mea e curentatalaughing)pentru ca odata prietena mea era singura cu mine in casa si eu am facut un gest langa priza ca si cum m-as fi curentat si de atunci imi zice curentata sau fantomita.laughingsi la scoala:EMOlaughingwtf.sunt intr-o sc din Ptm (Pantelimon)si astia zic ca eu sunt fenomen in scoala lorlaughing sunt singura care asculta TOKIO HOTEL si am un stil mai ciudatlaughing

| TwilightSavedMyLif3 a răspuns:

Branza pentru ca sunt alb

| TwilightSavedMyLif3 a răspuns:

Am uitat sa scriu si ausländer.

| larisuta a răspuns:

De la Larisa-lari-risa-isa-isuca-lisuca si de la elena-lena -ena si aletele zaharel, nebu, sunculita, dracoasa, dracusor

| Paatricia93 a răspuns:

Un copil mic imi spunea Tyssa, nu stiu cum a ajuns el de la Patricia.

| DannielZMF a răspuns:

Fulganu laughing
sh preferata mea shobby :X

| xBianca a răspuns:

Hai ca daca iti spun eu, nu ai mai auzit asa ceva laughing!

1. COrbacika - :X tare asta de la porecla bunicului meu chatterbox. lumea asta straight face, cel putin este unica big grin!

2. DizzY- Ametzita laughing! Eh. mi se potriveste asa putin laughing mai mult big grin.

| DaniiWtf a răspuns:

ZuZzU, zanica(Asa imi zice nasa)si Lulu.
Consider ca cea mai frumos porecla merita fundita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ma num denisa sj prietenii imi zic issa, nita, zuzix sau blondha love strucklove struck