| Anda_7636 a întrebat:

Ce porecle(drăguțe) pentru fete știți?

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Eu la majoritatea fetelor le zic " maimutica " sau "Maimuto " laughing dar na, nu prea primesc comentarii urate, mai se trezeste cate una sa zica " Eu nu sunt maimuta " laughing

| măcheamăăăî a răspuns:

Placintuta sau piscotel happy

| mimiwewem a răspuns:

Pisicuța.

| Grimmjow69 a răspuns:

Zuzu, Zeze, Zuza, Zizi, Zozo, Zozole, Zaraza, Tzinky, Izzie, Micky, Judy, Dizzy, Deydey, Mokky, Dada, Viky, ZuuUuU, cryssuu, pissuuu, Mumulina, Buburuza, Morcoveata, Bibi, Flocicica, Creata, Bubulina, Purcica, Moby Dick, Maimu, Gras, Turturica, Vipera, Ciufulici, Marmota, Pisy, Cotoroanta, Mucigiai, Tutzi, Fify, Miss Piggy, Laura Balaura, Urecheata, Kitty, Bebelusha, Pitzipoanca, Bunicutza si Zuzakid

Răspuns utilizator avertizat
| anapricopi76 a răspuns:

Buna de exemplu Zuzy si Nini.

| Meap a răspuns:

Buna.
Depinde de numele fiecarei fete. happy
De exempu la tine poate fi :Andy, Andu', Andw cam atatea stiu pentru numele tau happy.