| Davidcnb a întrebat:

Ce pot face sa îmi cresc penisul pe cale naturala acasă? La momentul actual este de 11 cm în erectie

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti face nimic, fiindca penisul creste in functie de mostenirea genetica de la taticul si bunicul tau.
Daca ei il au de 11 cm, atat il vei avea si tu toata viata.
Cresterea penisului inceteaza in jurul varstei de 16 ani, pentru toti baietii, chiar daca tu mai poti creste in inaltime pana la 20 de ani.

| Hyperion7 a răspuns:

Apreciez sinceritatea! Nu multi au tăria de caracter să zică chestia asta!
Una peste alta,din păcate pentru tine,nimic nu este eficient pentru chestia asta.
Din fericire,tot pentru tine, ești în medie, așa că nu mai privi partea goala a paharului, ci privește partea pozitivă! Plus că un penis mare nu e echivalentul unui sex de calitate, de cele mai multe ori!

| StoicAnalysis a răspuns:

Inafara de operatie chirurgicala nu. Zi mersi ca nu ai micropenis. Adica se putea muuuult mai rau. In plus nu e chiar atat de mic. Avand in vedere ca 11 cm e media in o buna parte din tarile din lume. De exemplu la noi romanii media e undeva intre 12-15.

| blairelovesmusic a răspuns:

Nu poti face nimic, cum te nasti asa ramai. Si daca vezi o reclama pe internet la geluri de marire a penisului sa stii ca sunt false.