| JeAdina a întrebat:

Ce pot face sa nu imi fie rau pe masina si sa nu ma plictisesc? [drum lung cam 8 ore].

Răspuns Câştigător
| Ionait a răspuns:

Sa nu iti fie rau: ia "Emetostop".
Sa nu te plictisesti: citeste ceva, asculta muzica, fa conversatie.

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Joaca te pe telefon, asculta muzica la casti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Citesti o carte, o revista, asculti muzica, daca esti si cu prieteni jucati carti, daca ai laptop te uiti la niste filme. Te mai gandesti tu:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masturbeaza-te happy

| Razz_4917 a răspuns:

Incearca sa iti iei un mp3-mp4 player cu tine pune-ti muzica placuta, ia-ti cateva pungi de cipsuri, incarcati bateria la telefon si vorbeste cu prietenii si uiti ca esti in masina.