| alyna_9184 a întrebat:

Ce pot manca pentru a nu ma ingrasa?

7 răspunsuri:
| me a răspuns:

Legume, paine neagra, fructe, carne la gratar, salate, sucuri naturale

| ATHOS a răspuns:

Morcovi, fasole verde, gulii. cartofi fierti, mere, supe de zarzavat, conopida, etc. In principiu alimente slab calorice.
Bafta!

| MMadalina a răspuns:

Cat mai multe fructe si legumebig grin

| yana_9783 a răspuns:

Aer

| ellaella a răspuns:

Grapefruit happy si pe langa gref poti sa mananci normal, dar minim 1 grapefruit pe zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti manca cam orice, in cantitati medii(suficient cat sa-ti ofere energia necesara pentru o zi.Alimentele de care trebuie sa te feresti pe cat posibil(atat pentru silueta cat si pentru sanatate)sunt: produsele fast-food, dulciurile(mai ales cele din comert), chips-urile, mezelurile si alte preparate, sucurile si alte porcarii din comert.Este bine sa nu consumi in cantitati mari nici alune, nuci si fistic(contin ulei si sunt destul de bogate in calorii). In rest, mananca incet si mesteca bine mancarea si bea minimum 2 l de apa pe zi(apa dizolva sucul gastric, mancarea se digera mai greu si astfel senzatia de foame va intarzia sa apara).