| ćůρĸåćåĸę a întrebat:

Ce pot să fac atunci când mă plictisesc? Fundă...

5 răspunsuri:
| Ralluuuuu a răspuns:

Cineva mi-a zis ca atunci cand te plictisesti pe net, ar trebui sa faci ceva sporturi, jocuri, plimbari in parc, in afara localitatii, la munte etc.

Sa te duci la cumparaturi si, chiar daca nu cumperi, vezi ce este si ce ti-ar placea, viziteaza-ti prietenele, vorbiti despre toalete, moda, filme muzica, actori preferati si barfe despre ei.

| carabinierr a răspuns:

Plictiseala... adica lipsa de imaginatie
sunt sute de lucruri care la poti face da daca dormi pe tine

| Putzifer a răspuns:

Iti numeri firele de par din zona pubianalaughing))))

| agresor024056 a răspuns:

Citesti o carte,inveti,te joci afara,te joci pe PC, citesti reviste, dormi. Fundita?

| Timeea2001 a răspuns:

Hey! Nu stiu pleaca afara sau altceva sau te uiti la tv nu mai stiu ce sa faci...