| Radu_Lorena_1994 a întrebat:

Ce pot sa fac daca mi/am uitat parola de mess?

2 răspunsuri:
| An3ta17 a răspuns:

-In yahoo messsenger scrieti id-ul la care ti-ai uitat parola
-Fa click pe,, Forgot your password''
-Dupa ce intra fa un click pe,, I have a problem with my password'' adica pe prima de acolo
-Scrieti id-ul si codul pe care iti arata sa-l scrii
-Si incearca sa-ti amintesti cand ti-ai facut id-ul ce raspunsuri ai pus la intrebarile selectate si cu raspunsurile acelea vei reusi sa-ti schimbi parola
-Daca ai reusit sa treci mai departe atunci nu ai nimic de facut doar sa-ti scrii parola noua in cele 2 coloane.
-Iar daca nu reusesti sa iti schimbi parola ar trebui sa-ti faci un alt id.

https://edit.yahoo.com/......gistration

Bafta;*

| Yonuut_Pylot_1975 a răspuns:

Cum pot afla parola la mess