| AnneMarie2003 a întrebat:

Ce pot sa fac la o petrecere in pijama?

4 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Chemi cativa prieteni la tine, va imbracati in pijamale si va distrati straight face

| RainmakerX a răspuns:

Buna! Pai ce ati putea sa faceti decat sa va distrati? Uite cateva exemple de activitati :
1.Vedeti un film/serial, ceva ce va place
2.Comandati o pizza, ceva
3. Jucati Rummy/Macao (orice alt joc merge)
4.Va bateti cu pernele.
5. Faceti o prajitura daca va pricepeti
6.Va machiati reciproc.
7. Faceti concurs de karaoke
8. Vorbiti despre prietenii vostri care nu au fost invitati
9. Jucati adevar si provocare
10. Dansati pe niste melodii faine...
11. Spuneti povesti cu fantome (mai tarziu, noaptea)
12. Povestiti intamplari haioase din viata vostra. (tu incepi, nu invitatii)

Sper ca te-am ajutat! Alte idei nu mai am...
Bafta!

| iwanttodestroytheworld a răspuns:

Va bateti cu pernele pana iasa puful, ca in filmele alea americane. happy

| Daiana01 a răspuns:

Bataie cu perne, uitatul la filme, mancare de popcorn, citirea revistelor de fete, uitat la persoane cunoscute pe internet...